TREĆI UPISNI ROK – SREDNJA MUZIČKA ŠKOLA

Obavještenje o trećem upisnom roku za polaganje prijemnog ispita i upisa u PRVI (I) razed SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ 2020/2021. GOD.

Nastavničko vijeće Muzičke škole I i II stupnja Mostar na sjednici održanoj dana 17.08.2020.god. utvrdilo je rokove, satnicu i ispitne komisije za polaganje prijemnog ispita i upisa u PRVI (I) RAZRED SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ 2020/2021. GOD.

I DANA 26.08.2020. GODINE U VREMENU OD 10,30 DO 11,30 SATI PODNOŠENJE PRIJAVA ZA POLAGANJE PRIJEMNOG ISPITA ZA UPIS U PRVI RAZRED SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE U UPRAVI ŠKOLE.

  1. DANA 26 .08.2020. GOD. U 12,00 SATI (soba br.7) PISMENI RAD IZ MATERNJEG JEZIKA

Komisija: 1.Janjić Tanja-predsjednik

2.Peco Merima-ispitivač

3.Bunoza Damir-stalni član

III. DANA 27.08.2020. GODINE U 10,00 SATI (soba br.7) SATI USMENI ISPIT IZ TEORIJE MUZIKE I SOLFEGGIA I PROVJERE MUZIČKIH SPOSOBNOSTI ZA ODSJEKE MOS I INSTRUMENTALNI

Komisija: 1. Bunoza Damir,predsjednik

2.Janjić Tanja-ispitivač

3.Burić Amira-član

  1. DANA 27.08.2020. GOD. OD 11,00 SATI PRAKTIČNI ISPIT IZ GLAVNOG PREDMETA:

MUZIČAR – PJEVAČ

Komisija: 1.Bunoza Damir-predsjednik

2.Deronjić Nina – ispitivač soba br.20

3.Smaka Sabrina – stalni član

MUZIČAR – VIOLINIST I VIOLIST

Komisija:1.Pranjković Ana -predsjednik

2.Dizdar Alma -ispitivač soba br.18

3.Marković-Miličević Jelena – stalni član

MUZIČAR -KLAVIRIST

Komisija:1.Puzić Nina -predsjednik

2.Plosko Amela-ispitivač soba br.8

3.Šiširak Mirna -stalni član

MUZIČAR -GITARIST

Komisija : 1Kuzmanović Živan-predsjednik

2.Šehu Đani -ispitivač soba br.2

  1. Marković-Miličević Jelena -stalni član

MUZIČAR – KLARINETIST

Komisija: 1. Smaka Sabrina -predsjednik

2.Šantić Mustafa -ispitivač soba br.20

3.Deronjić Nina -stalni član

MUZIČAR – HARMONIKAŠ

Komisija: 1. Perotić Davor-predsjednik

  1. Stojanović Aleksandar – ispitivač soba br.1

3.Stojanović Maja -stalni član

MUZIČAR – FLAUTIST

Komisija: 1. Stojanović Maja -predsjednik

2.Smaka Sabrina -ispitivač soba br.20

3.Deronjić Nina -stalni član

MUZIČAR –VIOLONČELIST

Komisija:1. Pešut Radmila-predsjednik

  1. Marković-Miličević Jelena -ispitivač soba br.18

3.Šehu Đani – stalni član

  1. DANA 27.08.2020. GODINE U 12,00 SATI OBJAVA REZULTATA (RANG LISTA) NA ŠKOLSKOJ OGLASNOJ TABLI.
  2. UPIS KANDIDATA 27.08.2020.GODINE OD 12,30 DO 13,30 SATI.

KANDIDAT PRILAŽE NA KONKURS ZA UPIS SLJEDEĆU DOKUMENTACIJU:

a.) PRIJAVU NA KONKURS (obrazac dostupan u školi)

b.) RODNI LIST ILI IZVOD IZ MATIČNE KNJIGE ROĐENIH (original ili ovjerena kopija)

c.) SVJEDODŽBU O ZAVRŠENOJ OSNOVNOJ ŠKOLI (original ili ovjerena kopija ukoliko se učenik prijavljuje za upis u još jednu srednju školu)

d.) UVJERENJE ILI SVJEDODŽBU O USPJEHU U ŠESTOM (VI), SEDMOM (VII) I OSMOM (VIII) RAZREDU OSNOVNE ŠKOLE (original ili ovjerena kopija ukoliko se učenik prijavljuje za upis u još jednu srednju školu)

e.) SVJEDODŽBU O ZAVRŠENOJ OSNOVNOJ MUZIČKOJ ŠKOLI (ukoliko je završena OMŠ-original)

f.) UVJERENJE O USPJEHU OD I-V RAZREDA OSNOVNE MUZIČKE ŠKOLE (ukoliko je pohađana OMŠ-original),

g.) DRUGE RELEVANTNE DOKUMENTE

DOBRO NAM DOŠLI!

Komentariši